План роботи протидії торгівлі людьми

2019-10-16

План роботи КЗ Сторчівського НВК

про підвищення рівня обізнаності щодо протидії торгівлі людьми на ІІІ, ІV квартали 2019 рік

№ п.п. Назва заходу згідно плану Стан виконання заходу ( ДАТА та МІСЦЕ проведення) П.І.Б відповідальної особи
1. Створено і розміщено на сайті школи соціальну рекламу та план інформаційно-просвітницьких заходів з протидії торгівлі людьми до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми та Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. http://storchove-nvk.edukit.zp.ua/ розміщено на сайті школи посилання на сайт «Громадська організація «Ла Страда – Україна» http://la-strada.org.ua для використання інформаційних матеріалів Нікончук Н.В.
2. Сплановано інформаційну кампанію в закладі: до 30 липня – Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми; 18 жовтня – Європейського дня боротьби з торгівлею людьми; 2 грудня – Міжнародного дня за відміну рабства; 10 грудня – Міжнародного дня захисту прав людини. І. Виховні години по класах. 2. Тематичні заняття гуртка з інформатики. 2. Перегляд фільмів відповідної тематики. 3. Тиждень прав людини. Класні керівники Нікончук Н.В. Шпота Н.В.
3. Включити до плану роботи закладів загальної та середньої освіти та планів виховної роботи просвітницькі та тренінгові заходи з питань протидії торгівлі людьми. Скориговано план роботи закладу, введено на грудень розробку та проведення тренінгу з питань протидії торгівлі людьми. Денисенко О.О.
4 Організувати проведення Тижня протидії торгівлі людьми з переглядом навчальних відеофільмів, проведенням просвітницьких тренінгів, вхідного та вихідного анкетування щодо обізнаності учнів 9-11 класів з питань протидії торгівлі людьми. Заплановано проведення тижня протидії торгівлі людьми на 18-25 жовтня Шпота Н.В. Стрілець Л.В. Нікончук Н.В. Класні керівники
5. Проведення профілактичних заходів з проблеми запобігання торгівлі людьми, насильству над дітьми, безпеки дітей в Інтернеті. Зроблено соціальну рекламу, розміщено на сайті школи, заплановано на 18 жовтня проведення уроку безпеки в інтернеті Нікончук Н.В.
6. Розглянути питання протидії торгівлі людьми на батьківських зборах, класних годинах. Заплановано розгляд питання протидії торгівлі людьми на виховних годинах у жовтні-листопаді, батьківських зборах – у листопаді Денисенко О.О. Кл.керівники
7. Залучення шкільного учнівського самоврядування до створення медіа-проектів, спрямованих на підвищення рівня інформованості громадян щодо запобігання і протидії торгівлі людьми. Скореговано роботу гуртка, включено в план створення медіапроектів, спрямованих на підвищення рівня інформованості громадян щодо запобігання і протидії торгівлі людьми. Нікончук Н.В.
8. Організація проведення зустрічей з представниками правоохоронних органів та громадських організацій з питань протидії торгівлі людьми. Сплановано на грудень зустріч з представниками правоохоронних органів з питань протидії торгівлі людьми. Денисенко О.О.
9. Продовження впровадження в навчально-виховний процес вивчення інтегрованого курсу «Громадянська освіта» для учнів 10-11класів, де розглянути питання «Права і свободи людини», «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція». Запроваджено вивчення інтегрованого курсу «Громадянська освіта» для учнів 10-11класів, де розглянути питання «Права і свободи людини», «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція». Шпота Н.В.
10. Створення умов для розвитку особистості шляхом впровадження виховної програми для учнів 7-10 класів з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» у формі проведення тематичних виховних годин. Сплановано виховну роботу в школі, в класах. Денисенко О.О. Класні керівники
Кiлькiсть переглядiв: 113

Коментарi