• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • День безпечного Інтернету

5 лютого День пезпечного Інтернету

Картинки по запросу картинка день безпечного інтернету

Відео на тему "Безпека в Інтернеті" wym-1549360537459

5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

В цей день в школі провели урок , присвячений темі "Безпечного Інтернету"

Учениця 9 класу Шкутник Дарина підготувала презентацію на цю тему для молодших класів за допомогою програми PowerPoint

Учні 5 і 6 класів в ігровій формі, змагаючий в командах ,пригадували , які загрози чекають нас в Інтернеті та як від них захиститись

День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPEза підтримки Європейської комісії[i] для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. День безпечного Інтернету має на меті долучити до співпраці дітей і молодь, батьків і вихователів, освітян, педагогів і соціальних працівників, представників індустрії та політиків, надихаючи їх відігравати свою роль у створенні найкращого Інтернету.· Діти й молодь можуть допомогти покращити Інтернет, поводячись в онлайні позитивно та ввічливо, захищаючи онлайнову репутацію як власну, так і інших, використовуючи позитивні можливості створення, залучення та поширення контенту онлайн.

· Батьки й вихователі відіграють важливу роль у натхненні та підтримці дітей і молоді використовувати технології відповідально, у дусі поваги, критично та творчо шляхом забезпечення відкритого діалогу з дітьми, навчання їх використовувати безпечні й позитивні технології, а також подаючи приклад поведінки.

Тема Дня безпечного Інтернету «Разом для найкращого Інтернету» надихає всіх приєднуватися до руху та використовувати найкращий потенціал Інтернету для об’єднання людей. Є багато шляхів зробити це

Кiлькiсть переглядiв: 118

Коментарi